بخش فیزیوتراپی

فیزیوتراپی

خدمات و سرویس های قابل ارائه شامل موارد زیر می باشد:

خدمات عمومی و اصلی:

الکتروتراپی، تمرین درمانی، فیزیوتراپی ریه، انجام test های عضلانی، آموزش راه رفتن با وسائل کمکی، نحوه استفاده صحیح از انواع بریس می باشد این خدمات در تخصص های نورولوژی، جراحی مغز و اعصاب، داخلی، ارتوپدی، عفونی، بیماری های زنان و روماتولوژی و در صورت لزوم تخصص های دیگر ارائه می شود.

خدمات ویژه :

خدمات ویژه این بخش در قسمت های مختلف به خصوص در بیماران نورولوژی مانند C.V.A، جراحی های مغز و اعصاب و بیماران ارتوپدی قابل ذکر است. همچنین از درمان Laser در موارد مختلف نیز استفاده می شود.

نیروی انسانی فعال:

فیزیوتراپیست ها دارای مدرک کارشناسی با سابقه و تجربه بالا و دوره های بازآموزی مختلف می باشند.
تمام کمک فیزیوتراپیست ها حداقل مدرک دیپلم داشته و زیر نظر کارشناسان انجام وظیفه می نمایند. این افراد نیز آموزش های لازم دیده و به وظایف خود آگاهی کامل دارند.

تجهیزات و امکانات طبی و تکنولوژیکی:

این بخش دارای تخت های متعدد فریم دار جهت تمرینات درمانی و کابین های الکتروتراپی با دستگاه های متعدد اولتراساند، IR، اینترفرنشیال، TENS، دیاترمی، C.P.M ، Laser و Hot pack می باشد. همچنین کلیه امکانات و تجهیزات ورزشی جهت تمرینات درمانی وجود دارد.

ساعات کاری بخش و ساعات حضور پزشکان:

این بخش در دو شیفت صبح و عصر از ساعت ۷ صبح الی ۷ بعدازظهر فعال است. در حال حاضر ۳ کارشناس فیزیوتراپی و ۴ کمک فیزیوتراپیست انجام وظیفه می نمایند. ضمنا در حال حاضر در روزهای تعطیل خدمات فوق فقط صبح ها به بیماران داده می شود.

چشم انداز:

 برنامه های توسعه و ارتقاء بیمارستان در سطوح مختلف در حال انجام است بخش فیزیوتراپ ها نیز در آینده هم از نظر امکانات فیزیکی و هم از نظر سرویس دهی مسلما بهبود حاصل خواهد کرد و کارکنان این بخش می توانند خدمات بیشتری به بیماران ارائه دهند.

تلفن های تماس:

۷۳۹۹۱۲۹۲-۳